Współrzędne geograficzne mariny: 53.583 N, 14.46 E

Other Services

Bankomat

W bezpośrednim sąsiedztwie Mariny Sezonowej, w odległości 100m, znajdują się dwa bankomaty: banku PEKAO S.A. i banku PKO BP.

Bar, restauracja

Na terenie Mariny znajduje się kawiarnia Pistacchio oferująca, naszym zdaniem, najsmaczniejsze lody na polskim wybrzeżu. To wizytówka naszej mariny. Na terenie Mariny Technicznej, w części rybackiej portu, działa restauracja Ryby Zubowicz, gdzie można zjeść zawsze świeżą rybę oraz kiszonego łososia – smakołyk produkowany tylko w Kamieniu Pomorskim, wpisany na listę Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie mariny działają 3 restauracje.

Pole namiotowe

Na terenie Mariny, jak również na terenie Mariny Technicznej można w wyznaczonym miejscu robić namiot. Jest usługa płatna.

Możliwość postoju camperów

Na terenie Mariny, jak również na terenie Mariny Technicznej można w wyznaczonym miejscu stanąć camperem. Jest usługa płatna.

WOPR

Powiatowy Oddziała WOPR ma siedzibę w naszej marinie. W sezonie letnim WOPR pełni stałe dyżury dbając o bezpieczeństwo na wodach Zalewu Kamieńskiego

Miejsce na ognisko

Na terenie Mariny jest specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko. Zapytaj bosmana o drewno do jego rozpalenia.

Sklep spożywczy

W bezpośrednim sąsiedztwie mariny, w odległości 100m, znajdują się dwa sklepy spożywcze, czynne również w niedzielę, w których codziennie o 20.00 kupisz ciepłe pieczywo  Po większe zakupy można udać się do jednego z sześciu marketów w Kamieniu Pomorskim (dwie Biedronki, Intermarche, dwa Netto, Lidl). Najbliżej Mariny Sezonowej, w odległości ok. 300m znajduje się Intermarche (150m od Mariny Technicznej)

Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego

Na terenie Mariny działa wypożyczania sprzętu rekreacyjnego takiego jak: łodzie motorowe, kajaki i canone, łodzie i kajaki wędkarskie, rowery wodne, sprzęt wędkarski, rowery i skutery.

Miejsca noclegowe

100m od Mariny znajduje się Hotel pod Muzami www.podmuzami.pl

Czarter łodzi

Na terenie Mariny działa kilka firm czarterowych. Rezerwacji czarteru należy dokonywać bezpośrednio w firmie czarterowej.

Jachty żaglowe: www.campari.wb.pl , www.skagen.pl, www.twistyacht.pl ,

Łodzie i jachty motorowe: www.bestboats.pl , www.campari.wp.pl

Grill

Na terenie Mariny jest grill. Korzystanie z grilla jest bezpłatne. Należy mieć własny węgiel.