Współrzędne geograficzne mariny: 53.583 N, 14.46 E

Marina Technical

Lista usług technicznych

ZImowanie łodzi

Zimowanie na placu. Place do zimowania znajdują się na terenie Mariny Technicznej. Place są ogrodzone, monitorowane i dozorowane przez 24h na dobę (od 1 listopada do 30 kwietnia). Do zimowania wymagane jest łoże lub przyczepa podłodziowa.

Przechowanie w hangarze. Hangary do zimowania znajdują się na terenie Mariny Technicznej. Dysponujemy trzema hangarami o powierzchni ponad 2 tys. m² powierzchni w trzech hangarach. Hangary wyposażone są w wewnętrzną instalację alarmową, a automatycznym powiadomieniem firmy ochroniarskiej. Dodatkowo otoczenie hangarów jest objęte monitoringiem i dozorem 24h na dobę (od 1 listopada do 30 kwietnia)

Sklep żeglarski

Sklep z chemią jachtową, linami, narzędziami, elementami ze stali nierdzewnej. Sklep znajduje się na terenie Mariny Technicznej, przy ul. Wilków Morskich 4. Sklep czynny 7 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00.

Żuraw do masztu

Dzięki specjalnemu doposażeniu naszej sztaplarki, w szybki, bezpieczny i wygodny sposób kładziemy i stawiamy maszty.

Odbiór nieczystości płynnych

Dysponujemy własną pompą do fekaliów i nieczystości płynnych. Pompa znajduje się w Przystani Technicznej.

Warsztat szkutniczy

Prowadzimy własny serwis szkutniczy w ramach którego świadczymy takie usługi jak: piaskowanie kadłubów, malowanie, lakierowanie, położenie pokładu z drewna egzotycznego i inne usługi szkutnicze.

• Paliwo, stacja benzynowa w pobliżu

Najbliższa stacja benzynowa znajduje się od 800m od Mariny Technicznej – czynna od poniedziałku do piątku. Całodobowa stacja benzynowa znajduje się 1,5 km od Mariny Technicznej (Orlen).

Odwóz jachtu z miejsca slipowania

Usługa ta świadczona jest w Marinie Technicznej. Ponadto dysponujemy wózkami do transportu jachtów na terenie Mariny Technicznej do miejsca zimowania. Odwóz jachtu jest wliczony w cenę usługi wodowanie lub wyciągania z wody.

Prąd w porcie

Marinie technicznej oraz w hangarach jest możliwość korzystania z energii elektrycznej. Jest to usługa płatna.

Woda pitna na kei i w porcie

W Marinie Technicznej jest przy kei jeden punk dostępu do wody.

Prysznic

Marina Techniczna dysponuje nowoczesnymi prysznicami dla kobiet, mężczyzn i osób niepełnosprawnych. Dostęp do pryszniców płatny.

Monitoring

Cała Marina Techniczna objęta jest monitoringiem na który składa się obecnie 16 kamer. Zapis monitoringu jest rejestrowany i przechowywany przez okres 14 dni

Dźwig

Dysponujemy własną sztaplarką, którą wodujemy i wyciągamy z wody łodzie do 6t.
Do wodowania i wyciągania łodzi powyżej 6t klient może zamówić dźwig zewnętrzny. Wjazd dźwigu nie jest w tym przypadku dodatkowo płatny. Klient pokrywa koszty wynajmu dźwigu.

Slip

Na terenie Mariny Technicznej znajduje się slip betonowy do wodowania mniejszych jednostek. Korzystanie ze slipu jest dodatkowo płatne.

Odbiór wód zaolejonych

Odbiór wód zaolejonych odbywa się Marinie technicznej.

Warsztat motorowy

Serwis łodzi motorowych prowadzi firma Best Boats Service Sp. z o.o. Firma prowadzi sprzedaż i autoryzowany serwis silników Mercury.

Hangar remontowy

Na terenie Mariny technicznej drobnych remontów można dokonywać w hangarach gdzie są przechowywane łodzie. Poważniejsze remonty są wykonywane w wyznaczonym hangarze remontowym.

Prąd na kei

W Marinie Technicznej na kei są gniazda elektryczne umieszczone w skrzynkach. Tu pobierana jest dzienna opłata zryczałtowana za energię elektryczną.

Płatność gotówką

We wszystkich punktach usługowych Mariny Technicznej można płacić gotówką.

WC

Marina Techniczna dysponuje nowoczesnym zaplecze sanitarnym, na które składają się sanitariaty dla kobiet, mężczyzn i osób niepełnosprawnych. Dostęp do sanitariatów jest otwarty i bezpłatny.